Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Central Kladno

Petra Bezruče 3388
Kladno
272 01

Po - Ne: 9.00 - 20.00

E-mail: kladno.central.kasa@albi.cz
Tel.: 605 537 257

Vedoucí prodejny: Jana Haufová

Prodejnu Albi v obchodním centru Central Kladno, najdete v patře 0 -  po pravé straně od vstupu z Petra Bezruče, vedle prodejny Luxor.  
 
Přijďte si prohlédnout obrovskou nabídku společenských her, přáníček, diářů, exkluzivní kolekce Me to You, Heart and Home nebo speciální hry pro děti z řad Kvído a Kouzelné čtení. V prodejně navíc najdete spoustu maličkostí pro radost vaši i vašich blízkých - nechte se překvapit. 
 
Po ruce budete při výběru vždy mít některou z našich ochotných kolegyň  či kolegů pro radu i pomoc. Těšíme se ;-).
 

Prodejna s párty sortimentem

 
Plánujete narozeninovou párty, rozlučku se svobodou nebo třeba dětskou oslavu? Pak je pro vás Albi ideální volbou. Díky Albi to teď totiž bude snažší a zábavnější. Seženete zde vše od A do Z. Vybavení, dekorace, alkohol s textem, dárky, balení dárků, párty box… Nechte se zlákat. Chystáte svatbu, vánoční večírek nebo třeba silvestrovskou oslavu? Zaměřujeme se i na speciální dekorace, párty vybavení a dárky pro tyto krásné příležitosti. Stále populárnější jsou kostýmové párty, a to nejen pro děti. Přijďte si vybrat svůj kostým právě k nám. Nabízíme i různé typy balónků, balónky s českým textem, na míru, balónkové kytice i dekorace, papírové eco friendly produkty. A to není ani zdaleka vše. Přijďte k nám a zjistěte, že párty pro nás není jen slovo. Je to zážitek. 
 

Chcete vědět něco víc o vaší Albi prodejně? Napište nám