Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albi Brno Masarykova

Masarykova 433/23
Brno
60200

Po - So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 18:00

E-mail: brno.masarykova.kasa@albi.cz
Tel.: 604 108 613

Vedoucí prodejny: Kateřina Ampapová

Dvě patra plná radosti, to je nový Albi prostor na Masarykově v centru Brna. V přízemí najdete klasickou Albi prodejnu s pestrou nabídkou společenských her a oblíbeným dárkovým sortimentem, a to o rozloze cca 200 m².

V prvním patře vás přivítá Párty svět s cca 100 m² velkou plochou, doplněný o službu Párty na klíč. V přípravě jsou i 2 zážitkové místnosti pro pořádání mimoškolních aktivit, kroužků, příměstských táborů, oslav nebo herních turnajů.

PRODEJNA S PÁRTY SORTIMENTEM

Plánujete narozeninovou párty, rozlučku se svobodou nebo třeba dětskou oslavu? Pak je pro vás Albi ideální volbou. Díky Albi to teď totiž bude snažší a zábavnější. Seženete zde vše od A do Z. Vybavení, dekorace, alkohol s textem, dárky, balení dárků, párty box… Nechte se zlákat. Chystáte svatbu, vánoční večírek nebo třeba silvestrovskou oslavu? Zaměřujeme se i na speciální dekorace, párty vybavení a dárky pro tyto krásné příležitosti. Stále populárnější jsou kostýmové párty, a to nejen pro děti. Přijďte si vybrat svůj kostým právě k nám. Nabízíme i různé typy balónků, balónky s českým textem, na míru, balónkové kytice i dekorace, papírové eco friendly produkty. A to není ani zdaleka vše. Přijďte k nám a zjistěte, že párty pro nás není jen slovo. Je to zážitek. 

Vybere si každý. Přijďte se přesvědčit!

Chcete vědět něco víc o vaší Albi prodejně? Napište nám