Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Stejně jako praotec Čech zavětřil na Řípu mléko a strdí, tak i Antonín Kokeš, spoluzakladatel a majitel Albi, před více než 20 lety vycítil, že práce může být zábava. Český národ, mlékem a strdím už tak trochu unaven, potřeboval tehdy nějakou vzpruhu.

Schopnost bavit se, hrát si a umět vyjádřit hluboké city je nám sice vlastní, nebývá ovšem na škodu ji trochu podpořit! Věříme, že i produkty Albi k tomu pomáhají a že naše hry, dárky a přání utužují v Češích humor a hravost. Ať už se jedná o trochu té 

soutěživosti (kdo uspěje ve vědomostní hře?), nebo o romantické chvíle ve dvou, vždy pomáháme lidem více si užívat radost a lépe vyjadřovat, co k ostatním cítíme. Zkrátka – děláme, co nás baví, a doufáme, že to zase baví vás!

For Toys - Albi na veletrhu hraček a her v Praze

Pojďte si užít veletrh hraček a her a nakoupit třeba vánoční dárky za speciální ceny. Čeká na vás spousta výhod a slev.

Albi rozdává 3x 30 tisíc na dobré skutky

Pojďte s námi rozdávat radost. Nové vybavení do školy, zájmového kroužku, klubu seniorů nebo třeba rekonstrukce dětského hřiště či místní památky.

O2 EXTRY VÝHODY - 15% sleva u Albi

Řekněte si u svého mobilního operátora o slevu. V rámci O2 extra výhod můžete nakoupit u Albi o 15 % levněji.