Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Humorná kosmetika

Sortiment prodejen

Dárková kosmetika pro vaše blízké

Hledáte originální a přitom vtipný dárek? Vyberte si něco z naší humorné kosmetiky - Pivrncova kosmetika z pivních kvasnic a chmelu, sprchový gel maskovaný za motorový olej, sady pro pravé gentlemany, kosmetické knížky s věnováním.

Pivní kosmetika (Pivrnec) – ideální dárek pro muže. Kombinace extraktu z pivních kvasnic a chmele obecného má vynikající hydratační, antiseptické a mírně hojivé a protizánětlivé účinky. Ilustrace na etiketách vytvořil kreslíř Petr Urban.

Dárkové balíčky s vůní piva aneb pivní lázně u vás doma. Sprchový gel, (pivní) pěna do koupele a šampon pro skutečné milovníky nápoje z chmele.

Mycí gel pro ocelové muže - jemný sprchový gel vhodný i k mytí vlasů s pánskou vůní pobaví svým obalem ve tvaru motorového oleje, k dispozici různě velká balení.

Přijďte si vybrat na prodejny i z dalších produktů – kosmetických knížek s věnováním mamince, babičce, dědečkovi, pro hokejisty či fotbalisty (i ty, jenž hrají jen z gauče). Objevte kosmetickou sadu Gentleman – elegantní balení v sobě skrývá sprchový gel, jemné toaletní mýdlo a vlasový šampon, vše s extrakty z pivních kvasnic a chmele.

 Originální a humorný dárek v ALBI prodejnách!

Seznam prodejen

Máte dotaz? Napište nám