Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Humorná kosmetika

Sortiment prodejen

Dárková kosmetika pro vaše blízké

Hledáte originální a přitom humorný dárek? Vyberte si něco z humorné kosmetiky - Pivrncova kosmetika z pivních kvasnic a chmelu, Urbanova sexy kosmetika nebo ručně vyráběná mýdla v dárkovém balení. 

Pivní kosmetika (Pivrnec) – ideální dárek pro muže - kombinace extraktu z pivních kvasnic a chmelu obecného má vynikající hydratační, antiseptické a mírně hojivé a protizánětlivé účinky. 
 
Dárkové balíčky s ručně vyráběným mýdlem – dárkové balení s ručně vyráběným toaletním mýdlem je unikátním voňavým dárkem. Originální kosmetické výrobky, které jsou díky tématicky zaměřeným motivům etiket unikátním dárkem pro Vaše blízké, např. pro dědečka, babičku, maminku, rybáře, hasiče policistu, cyklistu atd.
 
Urbanova sexy kosmetika- erotické voňavé dárky s etiketami z dílny kreslíře Petra Urbana. Užitečné a zároveň veselé výrobky pro potěšení vaše i vašich přátel. A mnoho dalších …

Seznam prodejen

Máte dotaz? Napište nám