Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Centrum Černý Most Praha

Chlumecká 765/6
Praha 9
198 19

Po - Ne: 9.00 - 21.00

E-mail: praha.ccm@albi.cz
Tel.: 731 694 700

Vedoucí prodejny: Veronika Tomanová

Největší Albi prodejna v celé České republice - najdete u nás celý sortiment Albi v krásné velké prodejně, kde se pohodlně projdete i s kočárkem pro dvojčata ;-). Vyzkoušejte si posezení u mluvících knih z edice Kouzelné čtení, vybírejte z roztomilých dárků i doplňků do bytu. 
 
Novou prodejnu Albi najdete nás v podlaží 1 vedle prodejny Swarovski. Těšíme se na vás.
 

Prodejna s párty sortimentem

 
Plánujete narozeninovou párty, rozlučku se svobodou nebo třeba dětskou oslavu? Pak je pro vás Albi ideální volbou. Díky Albi to teď totiž bude snažší a zábavnější. Seženete zde vše od A do Z. Vybavení, dekorace, alkohol s textem, dárky, balení dárků, párty box… Nechte se zlákat. Chystáte svatbu, vánoční večírek nebo třeba silvestrovskou oslavu? Zaměřujeme se i na speciální dekorace, párty vybavení a dárky pro tyto krásné příležitosti. Stále populárnější jsou kostýmové párty, a to nejen pro děti. Přijďte si vybrat svůj kostým právě k nám. Nabízíme i různé typy balónků, balónky s českým textem, na míru, balónkové kytice i dekorace, papírové eco friendly produkty. A to není ani zdaleka vše. Přijďte k nám a zjistěte, že párty pro nás není jen slovo. Je to zážitek. 
 

Chcete vědět něco víc o vaší Albi prodejně? Napište nám