Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Central Jablonec

Komenského 18
Jablonec nad Nisou
466 01

Po - Ne: 9.00 - 19.00

E-mail: jablonec.central.kasa@albi.cz
Tel.: 739 056 945

Vedoucí prodejny: Renáta Jakubová

Prodejnu Albi v obchodním centru Central Jablonec v Jablonci nad Nisou hledejte v patře 0 -  po pravé straně od vstupu z ulice Gen. Mrázka za prodejnou New Yorker. 

Přijďte si prohlédnout obrovskou nabídku společenských her, přáníček, diářů, exkluzivní kolekce Me to You, Heart and Home nebo speciální hry pro děti z řad Kvído a Kouzelné čtení. V prodejně navíc najdete spoustu maličkostí pro radost Vaši i Vašich blízkých - nechte se překvapit. 

Po ruce budete při výběru vždy mít některou z našich ochotných kolegyň (některého z kolegů) pro radu i pomoc. Těšíme se ;-).

PRODEJNA S PÁRTY SORTIMENTEM

Plánujete narozeninovou párty, rozlučku se svobodou nebo třeba dětskou oslavu? Pak je pro vás Albi ideální volbou. Díky Albi to teď totiž bude snažší a zábavnější. Seženete zde vše od A do Z. Vybavení, dekorace, alkohol s textem, dárky, balení dárků, párty box… Nechte se zlákat. Chystáte svatbu, vánoční večírek nebo třeba silvestrovskou oslavu? Zaměřujeme se i na speciální dekorace, párty vybavení a dárky pro tyto krásné příležitosti. Stále populárnější jsou kostýmové párty, a to nejen pro děti. Přijďte si vybrat svůj kostým právě k nám. Nabízíme i různé typy balónků, balónky s českým textem, na míru, balónkové kytice i dekorace, papírové eco friendly produkty. A to není ani zdaleka vše. Přijďte k nám a zjistěte, že párty pro nás není jen slovo. Je to zážitek.
 

Chcete vědět něco víc o vaší Albi prodejně? Napište nám