Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Tolki - Angličtina pro samouky

Tolki - Kouzelné čtení pro dospělé

Od 12 let 60+ min Pro 1 hráče

Kouzelné čtení pro dospělé

Angličtina pro samouky je první knihou z unikátního zábavně-vzdělávacího konceptu Tolki, díky kterému se dospělí a starší děti poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací.
 
Snažíte se už dlouho naučit anglicky? Chcete cestovat po světě a potřebujete znát slovíčka a fráze užitečné při cestách? Angličtina pro samouky je namluvena rodilými mluvčími a obsahuje i český překlad. Zábavnou formou si vytvoříte a rozšíříte slovní zásobu, při poslechu a četbě příběhů jedné česko-britské rodiny na cestách si procvičíte výslovnost. Získané znalosti si můžete otestovat v zábavných kvízech.
 
Kniha má 9 kapitol, každá z nich je rozdělena do 4 částí (příběh-poslech, slovíčka, fráze, příběh - četba). V jednotlivých kapitolách se naučíte, jak se domluvit například na letišti, v restauraci, jak se orientovat ve městě nebo co vás může potkat v přírodě při stanování či na pláži.
 
Rozměry: 17,5 cm × 24 cm × 1 cm
Počet stran: 75
 
Kniha obsahuje přes 11 000 zvukových stop.
 
Namluvili Chelsea Steeb, Richard Jones, Klára Oltová a Martin Zahálka.
Text: Masarykova univerzita
Ilustrace: Petr Morkes
 
Vzniklo ve spolupráci se studiem SoundLab.
 

 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám