Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Tapestry

Strategické hry

Od 12 let 90 min 1 - 5 hráčů

Budování civilizací

Vytvořte civilizaci, jež se svou kulturou, vyspělostí a mocí navždy vepíše do dějin světa. Sami určíte cestu, kterou se bude ubírat – kombinujte karty civilizací, karty tapisérie a karty hlavního města a vybudujte unikátní svět v nové strategické hře Tapestry. Vítězem se stane ten, který vybuduje nejúspěšnější civilizaci.
 
Náročnější hra o budování civilizací, která svou obtížností připomene strategii Scythe. Není divu, jejím autorem je totiž tvůrce tohoto herního klenotu Jamey Stegmaier. Hra Tapestry má jednoduchá základní pravidla, úžasné výtvarné zpracování a nabízí nespočet herních možností a kombinací. Navíc disponuje režimem hry pro jednoho hráče.
 
Ve hře Tapestry najdete 18 velkých předbarvených figurek, více jak 100 karet, více jak 50 destiček území, oboustranný herní plán a více jak 200 dalších figure a žetonů. Součástí hry jsou česká pravidla, zároveň také Automa - pravidla pro sólovou hru se speciální variantou Stínová říše.
 
Upozornění - Nakladatelství Stonemaier Games vydalo v listopadu 2019 list s úpravou civilizací pro hraní hry Tapestry - tento list upravuje nastavení následujících civilizací v počátečních fázích hry - Alchymisté, Futuristé, Architekti, Heroldi, Budovatelé, Hédonisté, Vyvolení a Obchodníci. Prosím, stáhněte si list ve formátu PDF. 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám