Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

This War of Mine: Příběhy města sutin

Strategické hry

Od 18 let 90 min 1 - 6 hráčů

Rozšíření hry This war of Mine

Příběhy města sutin jsou rozšířením kooperativní strategické hry pro náročné Thiw War of Mine. Krabice je plná nových komponent a herních prvků - vyberte si z pěti nových scénářů a dvanácti rozšiřujících modulů, které lze libovolně kombinovat. 
 
Vydejte se zkoumat stoky pod městem nebo zkuste něco pořídit na tržišti, rozmyslete se, zda-li poskytnete v neutěšené době přístřeší toulavé kočce. Každé rozhodnutí může být osudové pro vás a vaši skupinu, každé může být krůčkem směrem k přežití nebo ke smrti. 
 
Rozšíření strategické hry This War of Mine obsahuje: figurku a kartu Emiry (13. postava do hry), figurku a kartu kočky, 5 figurek farmářů a rváčů, 7 karet zoufalých opatření, Válečný deník, 22 karet stok, 8 destiček stok a jeden žeton výpravy, 5 oboustranných scénářů, 7 karet farmářů, 15 karet zboží, kartu tržiště a žeton tolerance, 2 karty úkolů kapitoly a kartu poslední záchrany. 
 
Jedná se o rozšíření hry, které není hratelné samostatně. Hra není vhodná pro mladší a citlivé hráče.
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám