Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Pivní hra

Novinka Párty hry

Od 18 let 45 min 2 - 10 hráčů

Pro znalce zlatavého moku

Hra určená všem znalcům zlatavého moku, určená ale i těm, kteří pivu moc nerozumí. K úspěchu jsou totiž potřeba nejen vědomosti, ale odhad a štěstí při sázkách na výkony protihráčů. V pivní hře budete zodpovídat vědomostní otázky, týkající se (nejen) 118 nejrůznějších českých piv, ale také tipovat a sázet.
 
Hra se hraje na několik kol. Na začátku kola se vylosuje jeden z pivních tácků, obsahující zadání jedné z osmi kategorií. Postupně všichni hráči plní úkol z dané kategorie. Kromě toho ale také sází na úspěch ostatních - čím víc soupeři věříte, tím víc můžete získat. Při plnění úkolu pak mají hráči zpravidla za úkol seřadit pět karet piva podle nějakého kritéria (stupňovitost, hořkost, rok založení pivovaru) nebo pro co nejvíc z těchto pěti karet správně zodpovědět vědomostní či tipovací otázku. Za správné odpovědi i přesné sázky hráči získávají body, a kdo jich má na konci nejvíce, ten vyhrává.
 
Hra Pivní hra obsahuje: 118 karet piva, 8 pivních podtácků s jednotlivými disciplínami, přehled kol, 5 karet pořadí, 2 přehledové karty bodování, 12 karet sázek, 80 plastových žetonů ve 2 hodnotách a pravidla.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám