Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Parky

Rodinné hry

Od 10 let 45+ min 1 - 5 hráčů

Krásná hra s řadou ocenění

Rodinná společenská hra PARKY je oslavou krásy amerických národních parků, doprovázenou fenomenálními ilustracemi Fifty-Nine Parks Print Series. Ve hře se ujmete dvojice turistů, kteří budou v různých ročních obdobích vyrážet na různé treky plné zážitků. Na svých výpravách využijete výbavu, jako je dalekohled, čutory, které vás osvěží, ale i fotoaparát, abyste si mohli odnést něco na památku! Vítejte v PARCÍCH!
 
Jedna z nejkrásnějších her, ne-li vůbec ta nejpohlednější hra na trhu, která je držitelkou řady ocenění za nejlepší rodinnou hru a nejlepší výtvarné zpracování roku 2019.
 
Hra Parky obsahuje: herní plan, 48 velkých karet parků, 82 menších karet, 12 dílků lokací, 5 dílků táboráků, 10 figurek turistů, 30 žetonů slunce, 30 žetonů vody, 16 žetonů hory, 16 žetonů lesa, 12 žetonů zvířat, 24 žetonů fotografií, dílek fotoaparátu, odznak prvního turisty a pravidla.
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám