Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Ovčí orchestr a ukradená nota

Novinka Rodinné hry

Od 7 let 20 - 30 min 2 - 4 hráči

Detektivní hra pro děti

Během proslulého hudebního festivalu jeden z členů vlčí poroty ukradl hlavní festivalovou cenu – Stříbrnou notu! Všichni vlci jsou podezřelí, ale kdo je pachatel? Vaším úkolem je odhalit prohnaného zloděje a jeho komplice dříve, než všichni vlci opustí údolí.
 
Spolupracujte, vyslýchejte ovčí svědky a předcházejte si je dobrotami. Pomocí speciálního detektoru pravdy zkoumejte jejich svědectví a vyřazujete nevinné vlky. Zapojte logiku a vyřešte čím dál složitější případy! Ovčí orchestr a ukradená nota je poutavá hra zaměřená na spolupráci, při níž si děti i dospělí budou připadat jako skuteční detektivové.
 
Hra mimo jiné obsahuje: 16 karet s ovcemi, 16 karet s vlky, 40 karet s případy (2 úrovně obtížnosti), 32 žetonů s hudebními nástroji, 36 žetonů se zeleninou, sáček na žetony, detektor pravdy, herní plán, figurka vlka, pravidla v českém a slovenském jazyce
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám