Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kvído - Tvořivé magnetky

Novinka Kvído

Od 3 let 15 min 1+ hráčů

Zábavné tvoření s Kvídem

Poskládejte auta či letadla nebo správně oblékněte Terezku s Honzíkem a užijte si spoustu zábavy s Tvořivými magnetkami!
 
Dopravní prostředky - v praktické cestovní krabičce naleznete více než 50 barevně ilustrovaných magnetů jednotlivých částí dopravních prostředků a 20 barevných obrázků dopravních prostředků, které z nich lze skládat. Děti mohou skládat pomocí obrázku, nebo podle toho, jak je situace na druhé straně popsaná. 
 
Oblékání - v praktické cestovní krabičce naleznete více než 70 barevně ilustrovaných magnetů jednotlivých částí oblečení a 2 postavy – Terezku a Honzíka, které je potřeba správně obléci podle prostředí, kde se zrovna nachází. Tyto situace z různých prostředí jsou namalované na 16 kartičkách, podle kterých je mají děti skládat, anebo je mohou skládat jen podle toho, jak je situace na druhé straně popsaná.
 
Hry Tvořivé magnetky - Kvído obsahují: barevné magnety, ilustrované karty zadání, různá pozadí pro tvoření, magnety pro přichycení pozadí na krabici a pravidla.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám