Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Krvavý trůn

Novinka Strategické hry

Od 10 let 20+ min 3 - 5 hráčů

Francouzská hra roku 2020

Krvavý trůn je karetní hra plná šalby a intrik. Hráči se zhostí role rodů, které se pokoušejí obsadit uprázdněný trůn. Aby toho dosáhli, budou vykládat karty představující intriky nebo služebníky. Karty však lze ponechat v utajení a vystavit tak protivníky záludné lsti.
 
Hra Krvavý trůn má jednoduchá pravidla, přesto se jedná o velmi zajímavou strategii, která právem získala prestižní ocenění "Francouzská hra roku 2020". 
 

Průběh hry

Partie Krvavého trůnu trvá šest kol. V každém kole se střídají fáze vykládání a fáze vyhodnocení. Ve fázi vykládání musí každý hráč vyložit jednu ze svých sedmi karet do lícem dolů tzv. řady intrik, a to buď na její začátek, konec, nebo přes svoji již vyloženou kartu. Ve fázi vyhodnocení se pak hráči postupně rozhodují, jestli kartu otočit a vyhodnotit její efekt (každá karta má unikátní efekt), nebo ji ponechat skrytou a sbírat za ni body vlivu. Některé efekty však mohou jiné karty vyřadit apod. Cílem je nasbírat v průběhu hry nejvíce bodů vlivu.

Obsah hry

50 karet rodů, 70 žetonů vlivu, žeton směru hry a žeton začínajícího hráče. A samozřejmě pravidla v českém a slovenském jazyce.  
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám