Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kronika panství

Strategické hry Již není v prodeji

Od 12 let 60 - 90 min 2 - 4 hráči

Život je hra

Ve hře máte ve svých rukou osud rodiny, která se snaží dostat se do vyšších kruhů a získat své místo ve zdejší kronice. Hráči posílají své potomky do různých lokalit panství, kde se mohou vyučit řemeslu, cestovat, pracovat na radnici nebo se věnovat pěstování obilí. Jaký osud zvolíte pro své potomstvo vy?

Hra nabízí spoustu strategických možností a je určená náročnějším hráčům. 
 
Kronika panství je hra plná taktických výzev. Propracovaný mechanismus provádění akcí zaručuje, že každý tah je krátký, avšak obsahuje spoustu důležitých rozhodnutí. Hra zajímavě pracuje s časem, který odpočítává figurkám čas života a posílá je na onen svět. Figurky se tak po své smrti mohou zapsat do kroniky a získat cenné body.
 
Obsah: Herní plán, 48 dřevěných figurek, arch samolepek, 78 dřevěných kostiček, 32 dřevěných žetonů, 40 kartiček zboží, 2 ukazatele začínajících hráčů, 24 kartiček zákazníků, 20 kartiček obilí, 15 mincí, 2 plátěné pytlíky, 3 karty přípravy, přehledová karta bohoslužby, pravidla hry v českém a slovenském jazyce.

Máte dotaz? Napište nám