Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kniha Únikovka Junior - Prokletí mumie

Novinka Mozkovna

Od 9 let 60 min 1+ hráčů

Edice Mozkovna

Podaří se vám zabránit hrůzostrašné mumii seslat na svět strašlivou kletbu? Nažhavte mozkové závity, jen vy ji můžete zastavit. 

Knižní únikovka Prokletí mumie funguje na principu únikové místnosti. Tedy za co nejkratší dobu musí děti najít a vyluštit všechny hlavolamy, šifry, kódy a kvízy, které kniha nabídne. Pokud se jim to podaří zvrátí seslání hrůzostrašné kletby, kterou starobylá mumie plánuje zničit celý svět.
 
Hráči se snaží postupně najít a vyřešit všechny úkoly, které v knize objeví. Když se úlohy podaří správně vyluštit, odkáže je kniha na navazující stranu. Knihou se tedy nepostupuje za sebou po jednotlivých stránkách, ale na přeskáčku. Cílem je vyluštit celou knihu za 30 minut respektive 60 minut podle nastavené úrovně luštitele.
 
K luštění knižní únikovky určitě budete potřebovat psací potřeby, nůžky a pravítko. Únikovka je jednorázová záležitost, tedy když knihu doluštíte, víte všechny správné odpovědi a není možné ji luštit znovu.
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám