Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

iKnow Junior

Kvízové hry

Od 5 let 30+ min 2 - 5 hráčů

Interaktivní vzdělávací hra

Unikátní vzdělávací hra pro děti a jejich rodiče. iKnow Junior pomáhá dětem, aby se učily nové věci a využívaly přitom stávající znalosti. Úkoly jsou plné různorodých aktivit, které děti podporují v používání různých přístupů k hledání řešení. Dvacet rozličných typů úkolů zaručí pestrost, otázky se týkají nejrůznějších oblastí a jsou doplněny obrázky a fotografiemi. Hra rozvíjí STEM dovednosti a znalosti, tj. znalosti v oborech přírodní vědy (Science), techniky (Technology), technologie (Engineering) a matematiky (Matematics).
 
iKnow Junior je interaktivní vzdělávací hra, která umožňuje vzájemnou komunikaci všech hráčů. Děti se při ní mohou společeně bavit například při kreslení, vybírání správné odpovědi z více možností nebo vytváření písmen pomocí vlastního těla. Hra dává příležitost povzbudit hráče a zdůraznit, co už umí - nikoliv to, co neumí. 
 
Na vývoji hry se podíleli pedagogové s rozsáhlými zkušenostmi s prací s dětmi různého věku. A přesně pro ty je hra iKnow Junior určena. Každé dítě se při ní učí svým vlastním způsobem a tempem. 
 
iKnow Junior obsahuje herní plán, 400 karet s otázkami, obrázky nebo fotkami, 5 velkých figurek, zápisník, tužku a pravidla. 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám