Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Hlavolam na láhev

Hlavolamy

Od 5 let 5+ min Pro 1 hráče

Pojistěte si láhev před vypitím!

Obdarujte někoho z rodiny či z Vašich přátel hlavolamem na láhev. Vložte láhev do hlavolamu, zpřeházejte písmenný kód na hlavolamu a kochejte se snažením obdarovaného kód rozluštit. Naštěstí to není zas až tak složité, tak se s Vámi zajisté brzy o lahvičku podělí. 

Hlavolam na láhev The Grape Escape je určen na klasickou lahev na víno, tj. s rozměry: průměr dna 7 cm, výška lahve 31,5 cm. Hlavolam lze použít na jakoukoli lahev s průměrem dna od 4 cm do 8,4 cm a výškou lahve od 26 do 32 cm. (Pokud je lahev menší také se tam drží, ale lze ji vyndat i bez vyluštění kódu, vyšší lahev se bohužel do hlavolamu nevejde.)

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám
Informace o Zpracování osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, případně telefon a město) probíhá za účelem vyřízení vašeho dotazu nebo připomínky. Údaje budeme uchovávat po dobu nezbytně nutnou k vyřízení, nejdéle však 3 měsíce. Kompletní informace o zpracování osobních údajů si přečtěte po kliknutí na odkaz.zpracování osobních údajů v souvislosti s odpovědí na dotaz.