Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Catan Big Box

Catan

Od 10 let 75+ min 3 - 6 hráčů

Osadníci z Katanu

Catan - Big box je tu pro všechny nadšené fanoušky ostrova Katan. Společenská hra Catan - Big box obsahuje mnoho herního materiálu a to - základní deskovou hru Catan - Osadníci z Katanu, rozšíření pro 5-6 hráčů, oboustranný herní plán s mapami a 4 nové rozmanité scénáře.
Scénáře můžete zkombinovat s herním materiálem základní hry a všechny jsou hratelné v až 6 hráčích.
 
Catan - Big box to je zkrátka veliký počet komponentů v jedné krabici, více her v jednom balení, nové napínavé scénáře a vlastní nové strategie.
 
Obsah hry Catan Big box - 19 šestihranných dílů s různými typy krajiny, 6 částí rámu, 95 karet se surovinami, 25 akčních karet, 4 karty se stavebními náklady, 2 zvláštní karty, hrací figurky, 2 přihrádky na karty, figurku zloděje, 2 kostky, 18 žetonů s čísly.
 
Catan rozšíření pro 5-6 hráčů - 11 šestihranných dílů krajiny, 25 karet se surovinami, 9 akčních karet, 28 žetonů s čísly, 4 části rámu, 2 sady herních figurek.
 
Catan - scénář Pomocníci - 10 karet pomocníků.
 
Catan - scénář Nejlepší přátelé - 84 žetonů přízně, 12 žetonů Katanu, 1 podložku cechů.
 
Catan - scénář Německo - herní plán Německa, 12 figurek dominant německých měst, figurku "Götz z Berlichingenu", 6 karet Stavebních nákladů.
 
Catan - scénář Mallorca - herní plán Mallorca.
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám