Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Catan Big Box - druhá edice

Catan

Od 10 let 75+ min 3 - 6 hráčů

Luxusní verze Osadníků

Je tady druhá edice obřího balení hry CATAN Big Box - najdete v ní nejenom základní hru a rovnou i rozšíření pro 5-6 hráčů, ale také kostkovou hru Catan na cesty a čtyři nové scénáře, ke kterým patří nové herní plány nebo komponenty. Dostanete tak prostor užít si Osadníky v New Yorku nebo na Korsice a hru vám zpestří karty pomocníků nebo podložka cechů s 84 žetony přízně. 

Scénáře můžete libovolně kombinovat s herním plánem základní hry a užít si je při hře až 6 hráčů. Catan Big box - to je zkrátka veliký počet komponentů v jedné krabici, více her v jednom balení, nové napínavé scénáře a vlastní nové strategie.

Hra Catan Big Box obsahuje - Základní hru Catan (19 šestihranných dílů s různými typy krajiny, 6 částí rámu, 95 karet se surovinami, 25 akčních karet, 4 karty se stavebními náklady, 2 zvláštní karty, hrací figurky, 2 přihrádky na karty, figurku zloděje, 2 kostky, 18 žetonů s čísly), Catan rozšíření pro 5-6 hráčů (11 šestihranných dílů krajiny, 25 karet se surovinami, 9 akčních karet, 28 žetonů s čísly, 4 části rámu, 2 sady herních figurek), Catan - scénář Pomocníci (10 karet pomocníků), Catan - scénář Nejlepší přátelé (84 žetonů přízně, 12 žetonů Katanu, 1 podložku cechů), Catan - Kostkovou hru, Catan - scénář New York (herní plán města) a Catan - scénář Korsika (herní plán Korsiky).

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám