Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Časopis Kouzelné čtení - číslo 7

Novinka Kouzelné čtení

Od 3 let 15+ min 1+ hráčů

Kouzelné čtení

První časopis, který mluví! Ponořte se naplno do světa Kouzelného čtení s časopisem, který poučí i pobaví. Na jeho stránkách vás budou provázet sourozenci Ema a Albert. 
 
V tomto čísle s nimi pojedete na výlet vlakem, zajdete si na houby, dozvíte se, který domácí mazlíček je pro vás nejvhodnější, zacvičíte si během čištění zubů a při hře se skládačkou zjistíte, jak by vypadal klokan se lví hlavou.
 
Zábavu, kterou nabízí knihy a hry nyní najdete na jednom místě. Kromě toho si děti mohou zacvičit jógu, zažít komiksové dobrodružství s Emou a Albertem, pomoct papouškovi vyřešit detektivní případ, nebo si procvičit mozek nad kvízy a jemnou motoriku při tvoření a plnění úkolů.
 
V časopise najdete několik stálých rubrik – mezi nimi detektivní příběh, komiks, vaření, cvičení, obrázkové čtení s úkolem nebo angličtinu. Součástí každého čísla je také hra a vystřihovací aktivita. 
 
Díky kvalitnímu papíru, na kterém je časopis vytištěn, je možné do něj také malovat. Aby však tužka mohla mluvit, je důležité nepřekrýt tmavou barvou ta místa, která k tomu nejsou dle zadání jednotlivých rubrik určená. 
 
Každé číslo časopisu obsahuje přes 1000 zvuků a replik.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám