Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Bylo Nebylo

Novinka Rodinné hry

Od 8 let 30 min 2 - 4 hráči

Albi Exclusive

Bylo nebylo, za sedmero horami, jedno malebné království, kde se potulují odvážná princezna, oddaný rytíř a strašlivý drak, kteří prahnout po úžasném dobrodružství. Při poznávání království potřebují vaši pomoc! Pomozte jim kráčet dál a dál, naplnit jejich osud a vyprávět příběh stránku za stránkou!
 
Jak se hraje
 
Na začátku hry se rozdají všechny karty stránek rovnoměrně mezi hráče, na výchozí destičky území se postaví figurky princezny, prince a draka. Každý hráč se podívá na vrchní kartu své knihy (karty stránek) a přečte si úkol, který musí splnit. Následně pomocí přidávání destiček území, nebo pohybem jednotlivých postav plní úkoly na kartách, když se mu podaří úkol splnit, přečte část příběhu na kartě, kartu odloží a vezme si novou ze své kupičky. Hráči se střídají v jednotlivých tazích a ten kdo první přečte všechny části příběhu na kartách vyhrává.
 
Obsah hry 
 
Hra Bylo nebylo mimo jiné obsahuje: 3 nabarvené figurky (princezna, rytíř a drak), 15 destiček území, 36 karet stránek, 4 kouzelné žetony, 4 karty nápovědy a pravidla.
 
Hra Bylo nebylo patří do edice Albi exclusive, koupíte ji proto pouze na prodejnách Albi nebo na e-shopu Albi. 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám