Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Vánoční inspirace 2021

Novinka Dobroty

Dárky pro krásné svátky

Nejočekávanější svátky roku se kvapem blíží a proto se nechte inspirovat naší bohatou vánoční nabídkou. Všechny dárky a dobroty z letošní Albi kolekce poznáte podle jednotného balení s vánočním motivem laděným do tmavěčervené nebo tmavězelené s květy.
 
Potěšte své blízké dolskou dezertní medovinou v ozdobné lahvi s vánočním motivem nebo je rozehřejte českou slivovicí od Jelínka. Darujte sadu hrnku s horkou čokoládou v dárkové krabici s vánočním motivem či rozpustnou čokoládu na špejli.
 
Oslaďte si svátky bílou čokoládou s vánočním potiskem, květovým lučním medem v dárkové skleničce nebo ozdobte stromeček figurkami z mléčné čokolády v papírovém domečku.
 
Letošní novinkou je čajový adventní kalendář, který vám zpříjemní čekání na Ježíška a také sada pyramidových čajů vhodných i na zavěšení. V nabídce čajů zůstavá sypaný zimní čaj s jablkem a skořicí.
 
Sváteční atmosféru navodí dřevěný vánoční stromeček s rolničkami, u štedrovečerního i silvestrovského stolu pak dobře využijete barevné rozlišovače na skleničky.
 
Nebo vyberte jedinečný měnící hrnek, který jako kouzlem změní motiv po nalití horké tekutiny. Malou pozorností mohou být rovněž ozdoby se jmény a věnováním, dřevěné vyřezávané ozdoby a sněžítko, které se dá využít i jako fotorámeček.
 
K zabalení vašich dárků vám pomohou vánoční balicí papíry, kokardy, stuhy, dárkové krabičky, sáčky a jmenovky z našeho sortimentu.
 
Aktuální vánoční nabídku naleznete v našich firemních prodejnách nebo na e-shopu.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám