Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Svatební kolekce 2022

Z lásky

Den, kdy se vám splnil sen

Vtipné i tradiční svatební dárky, které budou novomanželům připomínat jejich slavnostní den. Svatební kolekce od Albi pro rok 2022 obsahuje spoustu nových dárků v designech s něžnými lístky.
 
Svoji dokonalou svatbu si můžete naplánovat pomocí svatebního plánovacího bloku se samolepkami a praktickými radami. K dotvoření svatební atmosféry pomohou nafukovací balónky s nápisy Láska a Hodně štěstí. 
 
Libovolně k sobě kombinujte sadu sklenic na pivo a víno, šumivé víno se zlatem, svatební mléčnou čokoládu a sypané čaje pro novomanžele.
 
Součástí kolekce jsou i dřevěné svatební dárky s vypáleným nápisem nebo obrázkem - kapsy na peníze ve tvaru srdce, láhve nebo pohoří, fotoalbum s kroužkovou vazbou pro uchování vzpomínek, dřevěná cedulka na dveře, sada svatebních podtácků a prkénko s Receptem na šťastné manželství.
 
V nabídce samozřejmě zůstavají i oblíbené dárky z předchozích let jako trezor na peníze, keramická pokladnička ve tvaru dvou prasátek nad sebou, svatební hrnečky a další. Skvělým dárkem pro novomanžele může být i desková hra Dokonalý pár, Nevinné hrátky pro dva či Minilaškování Svatba.
 
V Albi sortimentu najdete vše potřebné i pokud jste se rozhodli dát poslední sbohem svobodě a uspořádat pro přátele nezapomenutelnou rozlučku.
 
Celou svatební kolekci najdete na našich dárkových prodejnách, část z kolekce si lze objednat i na našem e-shopu. 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám