Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Svatební kolekce 2020

Novinka Z lásky

Den, kdy se vám splnil sen

Vtipné i tradiční svatební dárky, které budou novomanželům připomínat jejich slavnostní den.
 
Svatební kolekce od ALBI pro rok 2020 obsahuje spoustu nových dárků v bílém designu s jemným vzorem s kytičkami a srdíčky. Kombinujte libovolně k sobě sadu sklenic na pivo a víno, moravské muškátové víno a svatební minisekt. Se stejným svatebním motivem můžete zvolit set moderních hrnečků s korkovým dnem a nápisem, dvojici heboučkých polštářů pro novomanžele nebo recepční zvonek. K dotvoření svatební atmosféry pomohou nafukovací balónky či barevný nápis Novomanželé. 
 
Součástí kolekce jsou i dřevěné svatební dárky s vypáleným nápisem nebo obrázkem -  kapsy na peníze v podobě mapy, balonu nebo vysněného domečku, fotoalbum s kroužkovou vazbou pro uchování vzpomínek, dřevěná visačka na dveře, sada svatebních podtácků a prkénko s Receptem na šťastné manželství. Krásným svatebním doplňkem je Strom na přání, kam mohou hosté pomocí popsaných dřevěných srdíček umisťovat svoje věnování novomanželům.
 
Kromě designově sladěných novinek ale najdete v kolekci i oblíbené dárky z předchozích let. Modré krajkové podvazky, svíčky Heart and Home, měnící hrnky s milými citáty nebo humorná trička. V nabídce zůstává trezor na peníze i keramická pokladnička ve tvaru dvou prasátek nad sebou. Skvělým dárkem pro novomanžele může být i desková hra Dokonalý pár, Nevinné hrátky pro dva či Minilaškování Svatba.
 
Dárečky můžete i letos uložit do papírových tašek stejného designu v několika velikostech. Nechybí samozřejmě ani svatební přáníčka v různých designech - s oblíbenými kapsami na peníze, 3D přání nebo přáníčka, co novomanželům zahrají písničku...
 
Celou svatební kolekci najdete na našich dárkových prodejnách, část z kolekce si lze objednat i na našem e-shopu. 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám