Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Svatební kolekce 2019

Z lásky

Den, kdy se vám splnil sen

Vtipné i tradiční svatební dárky, které budou novomanželům připomínat jejich slavnostní den.
 
Svatební kolekce od ALBI pro rok 2019 obsahuje spoustu nových dárků v bílém designu s jemným vzorem s kytičkami a srdíčky. Kombinujte libovolně k sobě skleničky na šampaňské, minisekt a svatební Prosecco v tyrkysové a růžové. Se stejným svatebním motivem můžete zvolit klasické plecháčky s nápisem, zvonek na kolo, dárkovou krabičku na peníze nebo designový lněný polštář. V nabídce zůstává trezor na peníze i humorná pokladnička ve tvaru dvou prasátek nad sebou.
 
Součástí kolekce jsou i dřevěné svatební dárky s vypáleným nápisem - fotoalbum s kroužkovou vazbou pro uchování vzpomínek, dřevěná visačka na dveře, sada svatebních podtácků a prkénko s Receptem na šťastné manželství. Krásnou novinkou je Strom na přání, kam mohou hosté pomocí popsaných dřevěných srdíček umisťovat svoje věnování novomanželům.
 
Kromě designově sladěných novinek ale najdete v kolekci i oblíbené dárky z předchozích let. Modré krajkové podvazky, svíčky Heart and Home, svatební půllitry, měnící hrnky, čokoládu nebo humorná trička. Skvělým dárkem pro novomanžele může být i desková hra Dokonalý pár, Nevinné hrátky pro dva či Minilaškování Svatba.
 
Dárečky můžete i letos uložit do papírových tašek stejného designu v několika velikostech. Nechybí samozřejmě ani svatební přáníčka v různých designech - s oblíbenými kapsami na peníze, voňavá přání nebo přáníčka, co novomanželům zahrají písničku...
 
Celou svatební kolekci najdete na našich dárkových prodejnách, část z kolekce si lze objednat i na našem e-shopu. 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám