Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Svatební kolekce 2018

Novinka Z lásky

Pro ženicha i nevěstu

Vtipné i tradiční svatební dárky, které budou novomanželům připomínat jejich slavnostní den.
 
Svatební kolekce od ALBI pro rok 2018 obsahuje spoustu nových dárků v barevně sladěném meruňkovém designu s romantickými ptáčky. Kombinujte libovolně k sobě pivní set pro ženicha a nevěstu, dárkovou krabičku na peníze, svatební fotoalbum pro uchování vzpomínek či netradiční věšáček na klíče. V nabídce zůstává svatební víno, skleničky na šampaňské, trezor na peníze i humorné pokladničky ve tvaru prasátek. Dárečky můžete uložit do papírových tašek stejného designu v několika velikostech.
 
Kromě designově sladěných novinek ale najdete v kolekci i oblíbené dárky z předchozích let. Roztomilé novomanželské polštáře, modré krajkové podvazky, mýdla s vůní růže nebo zvonek na řídítka. Skvělým dárkem pro novomanžele může být i desková hra Nevinné hrátky nebo Hra o manželství.
 
Součástí kolekce jsou i drobnosti pro svatební den jako je svatební kniha, bryndák pro nevěstu a ženicha, svatební jmenovky na stůl, polštářek na prstýnky nebo humorné svatební rekvizity. A samozřejmě svatební přáníčka v různých designech - s oblíbenými kapsami na peníze, voňavá přání nebo přáníčka, co novomanželům zahrají písničku...
 
Celou svatební kolekci najdete na našich dárkových prodejnách, část z kolekce si lze objednat i na našem e-shopu. 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám