Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Praktické věci na cesty

Original kolekce

Kosmetické tašky, cestovní sady a visačky na kufr

Kolekce Original od ALBI se rozrostla o několik šikovných pomocníků, které vám usnadní balení, pokud se chystáte cestovat nebo chcete-li mít vše potřebné na jednom místě rychle po ruce.
 
Různé tvary a velikosti kosmetických taštiček z polyesteru a cestovní sada lahviček vám pomohou s organizací kosmetických potřeb a dalších maličkostí. Visačka na kufr je zase praktickou nezbytností při delších cestách.
 
Oválné kosmetické pouzdro z kolekce Original by Albi využijete na kosmetiku i jiné drobnosti. Svou velikostí je vhodné vždy, když potřebujete na svých cestách šetřit místem.
Taštička na kosmetiku s okénkem a zapínáním na zip. Díky průhledným stranám je do tašky krásně vidět a vy tak víte, co v ní máte.
Cestovní kosmetickou tašku využijete pokaždé, když se vydáte za dobrodružstvím nebo odpočinkem. Uvnitř je opatřena malou kapsičkou na zip.
 
Cestovní sada lahviček na kosmetiku obsahuje 3 lahvičky a dvě šroubovací dózičky. Využijete v případě, že s sebou nechcete brát velká balení kosmetických přípravků jako šampon, pleťový krém aj.
 
Visačka na kufr je nezbytným doplňkem pro cestování. Na visačku si napíšete své jméno, telefon a adresu a váš kufr se neztratí. Praktické závěsné poutko si můžete nastavit ve čtyřech různých délkách.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám