Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kolekce Albi diářů pro rok 2021

Novinka Albi diáře

Zábavné plánování s ALBI

Také pro letošní rok pro vás ALBI připravilo obrovské množství diářů nejrůznějších typů, velikostí a designů.
 
V naší kolekci nabízíme nové motivační diáře s barevným kalendáriem, které vás ještě více povzbudí do každého dne. Úžasným způsobem je pro Albi zpracovala moderní kaligrafka Hanka Krasopiska.
Úplnou novinkou jsou netradiční kroužkové Albi diáře s nedatovaným kalendáriem a květinovými vzory na deskách, které budou lahodit zejména ženám.
A dalším hitem se jistě stanou plánovací diáře v kroužkové vazbě a plastových deskách se zapínáním. Vnitřek diářů je plný překvapení v podobě samolepek, pravítka, gumy, bločku a dalších nečekaných drobností.
 
V nabídce nechybí tradiční velké denní, týdenní i 18-měsíční diáře, kapesní diáře a mini diáře pro ženy. Zůstávají i oblíbené diáře s propiskou, dále luxusní diáře v šesti variantách a manažerské diáře s vyměnitelným obsahem. V diářích najdete listy pro denní či týdenní plánování, měsíční plánování na celý rok, plánovací kalendář, místo na vaše poznámky, malý adresář nebo rozvrh hodin pro studenty.
 
Kolekce zaujme zejména použitím nových materiálů na deskách, zajímavými nápady v řešení kalendária a netradičními doplňky uvnitř diáře. Těšit se můžete na široké použití ražby a průhledného lamina, které umocňují výsledný vizuální dojem. Na své si přijdou milovníci přírodních materiálů, květinových a akvarelových vzorů i ti, kteří upředností decentní jednobarevné diáře nebo diáře s texty. Jiní zase ocení designy s moderními vzory, humornými postavičkami nebo milými zvířátky.
 
Užijte si plánování s diáři od ALBI i v roce 2021!

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám