Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kolekce diářů pro rok 2020

Novinka Albi diáře

Zábavné plánování s ALBI

Letos pro vás ALBI připravilo skutečně bohatou nadílku diářů nejrůznějších typů, velikostí a designů.
 
Kolekce zaujme zejména použitím nových materiálů na deskách, zajímavými nápady v řešení kalendária a netradičními doplňky uvnitř diáře. Těšit se můžete na široké použití zlaté ražby, průhledného lamina a reliéfního tisku, které umocňují výsledný vizuální dojem. Na své si přijdou milovníci přírodních materiálů, květinových a akvarelových vzorů i ti, kteří upředností decentní jednobarevné diáře nebo diáře s texty. Jiní zase ocení designy s moderními vzory, humornými postavičkami nebo milými zvířátky.
 
Nově nabízíme v naší kolekci týdenní diáře s motivačním kalendáriem, které obsahuje nejen oblíbené citáty, ale i prostor pro vaše priority.  Dále jsme rozšířili nabídku o plyšové diáře ve tvaru zvířtek, které najdou oblibu spíše u mladší generace a  módní metalické diáře ve zlaté, stříbrné a bronzové. A samozřejmě jsme nezapomněli ani na hit posledního roku - blýskavé flitry! Ty se objevily na minidiářích a na týdenních diářích A5.
 
Nechybí tradiční denní, týdenní i 18-měsíční diáře, diáře pro studenty, kapesní diáře a mini diáře pro ženy. V nabídce zůstávají i oblíbené diáře s propiskou. V diářích najdete listy pro denní či týdenní plánování, měsíční plánování na celý rok, plánovací kalendář, místo na vaše poznámky, malý adresář nebo rozvrh hodin pro studenty.
 
Užijte si plánování s diáři od ALBI i v roce 2020!

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám