Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kolekce diářů pro rok 2019

Novinka Diáře a zápisníky

Zábavné plánování s ALBI

Letos pro vás ALBI připravilo skutečně bohatou nadílku diářů nejrůznějších typů, velikostí a designů.
 
Kolekce zaujme zejména novými materiály na deskách, zajímavými nápady v uzavírání diářů a netradičními doplňky uvnitř diáře. Těšit se můžete na široké použití zlaté ražby, průhledného lamina a reliéfního tisku, které umocňují výsledný vizuální dojem. Na své si přijdou milovníci motivů z kolekce Original, květinových a akvarelových vzorů i ti, kteří upředností decentní jednobarevné diáře nebo diáře s texty.
 
Nově nabízíme v naší kolekci luxusní diáře s kapsami na vizitky, magnetické diáře s kovovou sponou a elegantní diáře s širokou gumičkou. Dále jsme rozšířili nabídku manažerských diářů o menší variantu ve formátu A6 a řadu kapesních diářů o diáře s praktickou gumičkou.
 
Nechybí samozřejmě tradiční denní, týdenní i 18-měsíční diáře, diáře pro studenty, kapesní diáře a mini diáře pro ženy. V nabídce zůstávají i oblíbené diáře s propiskou. V každém diáři najdete listy pro denní či týdenní plánování, měsíční plánování na celý rok, plánovací kalendář, místo na vaše poznámky i malý adresář.
 
Užijte si plánování s diáři od ALBI i v roce 2019!

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám