Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

EQUA lahve

Sortiment prodejen

Designové lahve na vodu

Minimalistický a přitom elegantní design dělá z EQUA lahví skvělý dárek pro každého, kdo má rád hezké věci, chce žít zdravě a přitom šetřit přírodu. Lahev na vodu EQUA vznikla spojením slov EKO a AQUA, splňuje ty nejvyšší ekologické parametry, je přírodou snadno odbouratelná a hlavně – používat ji můžete až 10 let. Se zdravotně nezávadnou lahví EQUA budete in, vždy s čerstvým nápojem po ruce a navíc ušetříte za drahé a nekvalitní kupované vody. 

Díky zvolenému materiálu Eastman Tritan a plátěné rukojeti jsou lahve EQUA velmi lehké a můžete si je vzít kamkoliv jdete. Rozměry hrdla lahve jsou optimálně navrženy, a tak se při pití nepolijete. Láhve skvěle padnou do ruky.

EQUA lahve jsou odolné proti teplu i chemikáliím, lze do nich nalít horké tekutiny až do 100 °C. Lahve neobsahují toxické sloučeniny Bisfenol A (BPA) a lze je umývat v myčce. Objem lahví je 0,6 l, lahve mají průměr 7 cm a výšku 21 cm. 

 

Seznam prodejen

Máte dotaz? Napište nám