Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Diáře od ALBI 2018

Diáře a zápisníky

Stylové plánování

Elegantní i hravé, decentní i excentrické - diáře od ALBI pro plánování roku 2018. Kolekce zaujme použitím zlaté ražby, která skvěle doplňuje bílé a černé vzory na podkladu. Na své si přijdou jak milovníci nadčasových geometrických designů, tak i ti, kteří dávají přednost hravým barevným designům. Letos můžete vybírat z ještě většího množství designů, typů a velikostí našich diářů.
 
Nově nabízíme v naší kolekci diáře s antistresovými omalovánkami a diáře s gumičkou na zavírání a praktickým očkem na propisku.
V nabídce máme kromě tradičních denních, týdenních, kapesních a studentských diářů i diáře s propiskou a úzké měsíční diáře. Další motivy naleznete i v kolekci 18-ti měsíčních a magnetických diářů, diářů pro manažery a minidiářů do kabelek.
 
V každém diáři najdete listy pro denní či týdenní plánování, měsíční plánování na celý rok, adresář, abecední seznam jmen i místo na vaše poznámky.
Diář si můžete vylepšit vlepovací kapsou na přední nebo zadní stranu desek nebo lepítky na poznámky v několika designech! 
 
Plánování s ALBI diáři je stylové a praktické zároveň! Užijte si ho i v roce 2018!

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám