Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Svezte se s Albi vláčkem

22.03.2018 Ze života Albi

Vláček plný hraček pro malé i velké výletníky jezdí od března mezi Prahou a Slaným. Ideální víkendová zábava pro celou rodinu.

 
Cyklohráček, aneb vláček plný hraček pro malé i velké výletníky, je speciálně upravený vlak Českých drah, který již pátým rokem pendluje mezi Prahou a Slaným. Motoráček se skládá ze čtyř vagonů a v každém z nich si mimo jiné můžete vyzkoušet některý z produktů Albi. 
 
 
První vagon je plný nejrůznějších her, a kromě těch klasických nechybí ani takové parády jako je Bang, Gobbit, V kostce! nebo Cortex. Ve druhém vagonu čeká na děti bazén plný balonků se skluzavkou, houpací pytel a zábava od Kvída, Crayoly a Kouzelného čtení. Třetí vagon je určen pro nejmenší cestující, kteří se na dětském koberci budou moci mimo jiné třeba pomazlit s velikým medvědem Me to you. Poslední vagon převáží kola a cyklistům poskytne výbavu pro huštění pneumatik, lepení duší a základní opravy. Ani v něm ale nebudou chybět hry od Albi.
 
 
Speciální vlaková souprava Cyklohráček vyjíždí na trať od března do října vždy o víkendech a státních svátcích. Trasa vás přiblíží třeba k železničnímu muzeu ve Zlonicích, k hradu Okoř, rotundě sv. Petra a Pavla v Budči nebo k dobrodružné cestě za zlatým pokladem přímo ve Slaném. V Cyklohráčku platí standardní tarif Českých drah.
 
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI