Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Jarní Albík se soutěží o dětskou hru

24.03.2015 Ze života Albi

Sedmé číslo dětského časopisu ALBÍK se spoustou zábavy a soutěží, ve které můžete vyhrát tři hry Párty Alias Junior.

Sedmé číslo časopisu ALBÍK ke stažení
 
POZOR! POZOR! ALBÍK vylosoval tři výherkyně soutěže o Párty Alias Junior! Hru posíláme Janě Kovaříkové ze Zlína, Kláře Kuglerové z Litoměřic a Andree Kotrlové z Prahy 4. Gratuluje a doufáme, že hra udělá výherkyním radost. Ostatním děkujeme za účast a uvidíme se u příští soutěže :-).
 
Přečtěte si pohádku Jak pejsek Šmudla postrašil kočku Bertu, zkuste soví spojovačku a omalovánku, naučte se nové říkanky nebo projděte s pastelkami zapeklité bludiště k rybníku. Za odměnu v něm můžete vybarvit rybičky...
 
Velký cestovatel ALBÍK vás v jarním čísle vezme na výlet k Čertově skále nad Berounkou a na návštěvu k největšímu povaleči savany - lvu pustinnému. Společně s naším psím kamarádem můžete zkusit vytvořit barevnou stonožku z plata od vajíček a také si zasoutěžit. Když najdete deset rozdílů na obrázcích z louky na straně 9 a pošlete nám je do 15. dubna na adresu albik@albi.cz, zařadíme vás do slosování o tři dětské pohádkové hry Párty Alias Junior
 
Sedmé jarní číslo ALBÍKA je ke stažení zde! Pokud chcete tištěného ALBÍKA, najdete jej zdarma ve všech dárkových prodejnách ALBI a u vybraných prodejců zboží s logem ALBI.
 
Krásné jaro! Váš Albík...
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI

Galerie článků

8-10 / 25