Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Vzdělávací a zábavní program ALBÍK

09.10.2018 Hry a zábava

Chcete získat dvě hry ročně ZDARMA? Chcete mít možnost nakupovat celoročně se slevou 40 %? Stačí se zaregistrovat do PROGRAMU ALBÍK!

 
Vzdělávací a zábavní program ALBÍK (program ALBÍK) je určen všem  organizacím pracujícím s dětmi či mládeží provozující svou činnost na území České republiky (školská zařízení, organizace zabývající se volnočasovými aktivitami apod.).
 
Nahrazuje tak dosavadní „ALBI klub pro školy“ a umožňuje čerpat veškeré výhody i organizacím, které nejsou přímo školským zařízením.
 
Snahou programu ALBÍK je inspirovat, rozvíjet fantazii i logické myšlení. Zpestřit výukové hodiny pedagogů, poskytnout smysluplnou alternativu zábavy žákům v družinách, podpořit činnost dětských táborů a nabídnout vhodné didaktické pomůcky pro logopedickou praxi. V neposlední řadě chceme napomoci organizacím šetřit finance při běžném nákupu her na své akce a  získat rychlý přehled o novinkách v herním světě. 
 
Členství v programu ALBÍK je zcela bezplatné a není vázáno žádnými následnými poplatky. 
 
Program ALBÍK je připraven jako dlouhodobý projekt bez předem plánovaného termínu ukončení. Nezavazuje Vaši organizaci k žádným povinným nákupům.
 

VŠECHNY VÝHODY PRO REGISTROVANÉ ČLENY

  • možnost nakoupit produkty od ALBI se slevou 40 %,
  • pravidelné informace o novinkách z herního světa,
  • servis v případě poztrácených komponentů – zasíláme náhradní díly, figurky apod. zdarma,
  • možnost zapojit se do soutěží – turnajů ve společenských hrách apod.
  • dvě hry (či jiné produkty) ročně z produkce ALBI ZDARMA.

 

JAK SE STÁT ČLENEM PROGRAMU ALBÍK?

Registrovat do programu ALBÍK můžete svou organizaci prostřednictvím elektronického formuláře, který naleznete na adrese http://registrace.albi.cz. Odesláním formuláře/přihlášky se stáváte automaticky členy programu. Bližší informace k výhodám programu ALBÍK naleznete v dokumentu níže.
 
Stáhněte si PDF s nabídkou pro školy

NABÍDKA PROGRAMU ALBÍK PRO ROK 2018/2019

Registrace v programu, základní pravidla členství a nabídka na rok 2018/2019.

Ke stažení (PDF, 8 MB)

 
Kompletní podmínky pro členství ve vzdělávacím a zábavním programu ALBÍK naleznete zde - pravidla programu ALBÍK (PDF soubor, 1 MB).
 

HRY ZDARMA PRO ČLENY ALBÍKA

Karetní logické hádanky - podzimní dárek programu ALBÍK. Vytáhněte si kartu a zkuste vyřešit zadaný logický úkol. Skvělá vědomostní hra, nad kterou se vám zavaří mozek!
 
 
Jako jarní dárek máme pro členy programu ALBÍK a všechny milovníky Osadníků z Catanu, připravenou stejnojmennou karetní hru. I když znáte velký Catan, tahle hra vás bude také bavit. Sice je v mnohém zjednodušená, ale je svižná a dobře promyšlená. 
 

KONTAKTY PRO KOMUNIKACI

Programové záležitosti, informace o novinkách a výhodách programu ALBÍK pro zaregistrované subjekty, dotazy k objednávkám a dodávkám dárků apod. uplatňují členové na e-mailové adrese: program.albik@albi.cz nebo na telefonním čísle +420 730 598 146.
 
Buďte informováni mezi prvními a vyzkoušejte si naše herní novinky. 
 
Příjemnou zábavu vám přeje herní tým ALBI
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI