Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

iKNOW - Vědomostí není nikdy dost!

27.05.2014 Hry a zábava

iKNOW není jen obyčejnou kvízovou hrou. Je opravdovou výzvou pro každého, kdo očekává něco víc.

Důvtipná kvízová hra iKnow, která prověří vaše znalosti i schopnost odhadnout soupeře!
 
Jaký je ve zkratce princip hry?
Ve hře najdete 1 600 otázek ze čtyř kategorií (osobnosti, svět, lidská tvorba, události). Ke každé otázce najdete 3 nápovědy, které vám postupně odhalují správnou odpověď. 
 
Na začátku každého kola si vyslechnete otázku a pak se musíte rozhodnout, kolik nápověd budete chtít slyšet, než na otázku odpovíte. Zároveň si v tuto chvíli také můžete vsadit na libovolného spoluhráče, zda na otázku odpoví správně nebo špatně. Pak nastává fáze postupného čtení nápověd a odpovědí jednotlivých hráčů. Na závěr získáváte body čili žetony. Pokud jste odpověděli správně, vyhráváte žetony podle počtu nápověd, které jste potřebovali. Pokud jste odpověděli správně hned po první nápovědě, získáváte samozřejmě nejvíc žetonů, protože jste to měli nejtěžší.
 
Ale i ten, kdo neodpověděl správně, může něco vyhrát. Pokud jste správně odhadli úspěšnost vašeho spoluhráče, získáváte také žeton. Co vás možná potěší nejvíc a co odlišuje hru iKNOW od ostatních kvízových her, je to, že pokud odpovíte na otázku špatně, nic se neděje, o nic nepřicházíte a nejste ani nijak znevýhodněn.
 

 
iKNOW je důvtipná vědomostní hra, která prověří nejen Vaše znalosti, ale také schopnost správně odhadnout Vaše protihráče.  Zkuste tuto novou kvízovku, která je úplně jiná, než všechny předchozí!
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI

Galerie článků

8-10 / 25