Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albi má svůj klub pro školy

20.01.2018 Hry a zábava

Chcete získat dvě hry ročně ZDARMA? Chcete mít možnost nakupovat celoročně se slevou 40 %? Stačí se zaregistrovat do ALBI klubu pro školy!

 
Členství v klubu je zcela bezplatné a není vázáno žádnými následnými poplatky. Také není časově omezeno a nezavazuje Vaši školu k žádným povinným nákupům. 
 
Založením klubu chceme školám nabídnout pravidelnou péči a rychlý přehled v herním světě. Snahou klubu je zpestřit výukové hodiny pedagogů a poskytnout smysluplnou alternativu obvyklé zábavy žákům v družinách. V neposlední řadě chceme napomoci školám šetřit finance při běžném nákupu her do škol.
 

VŠECHNY VÝHODY PRO ČLENY KLUBU 

  • možnost nakoupit produkty od ALBI se slevou 40 %,
  • pravidelné informace o novinkách z herního světa,
  • servis v případě poztrácených komponentů – zasíláme náhradní díly, figurky apod. zdarma,
  • možnost zapojit se do soutěží – turnajů ve společenských hrách apod.
  • dvě hry ročně z produkce ALBI ZDARMA

JAK SE STÁT ČLENEM KLUBU?

Registrovat do klubu svou školu můžete prostřednictvím elektronického formuláře, který naleznete na adrese http://registrace.albi.cz. Odesláním formuláře/přihlášky se stáváte automaticky členy klubu. Bližší informace k výhodám ALBI klubu naleznete v dokumentu níže.
 
Stáhněte si PDF s nabídkou pro školy

Nabídka školního klubu Albi pro rok 2018

Registrace ve školním klubu Albi, základní pravidla členství a nabídka na rok 2018. 

Ke stažení (PDF, 8 MB)

 
Kompletní podmínky pro členství ve školním klubu Albi naleznete zde - pravidla Albi klubu (PDF soubor, 1 MB).
 

HRY ZDARMA PRO ROK 2018

 
Jako jarní dárek máme pro členy klubu připravenou hru z populární řady Kvído - Moje 1. kvízy Zvířata jsou skvělou hrou pro malé předškoláky a mladší školáky. Každá kvízová hra Kvído obsahuje 50 kartiček s obrázky s 300 otázkami s dvěma úrovněmi obtížnosti, hrací kostku, 6 puzzle s 6 dílky a česká pravidla.
Karetní logické hádanky - podzimní dárek školního klubu Albi. Vytáhněte si kartu a zkuste vyřešit zadaný logický úkol. Karta samozřejmě obsahuje i řešení problému. Skvělá vědomostní hra od Albi. 
 

KONTAKTY PRO KOMUNIKACI

Klubové záležitosti, informace o novinkách a výhodách pro školy, objednávky a dodávky dárků apod. uplatňují členové klubu na e-mailové adrese: skoly@albi.cz  nebo na telefonním čísle +420 730 598 146.  
 
Buďte informováni mezi prvními a vyzkoušejte si naše herní novinky. 
 
Příjemnou zábavu vám přeje herní tým ALBI
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI