Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albi klub deskovkářů - přihlaste se!

20.11.2017 Hry a zábava

Provozujete klub deskových her a chcete s námi rozvíjet povědomí o deskových hrách? Máte zájem o deskové hry za výhodné ceny nebo i zcela zdarma?

Je to jednoduché - přihlaste se do Albi klubu deskovkářů (AKD). Albi klub deskovkářů je program určený provozovatelům klubů deskových her či deskoherních kroužků. Za cíl si klade pomoci klubům oslovovat větší publikum a rozvíjet hraní deskových her v České republice.
 

Jaké jsou podmínky pro přihlášení?

 
Váš klub musí být otevřen pro veřejnost nebo alespoň početné skupiny návštěvníků. Je třeba také kompletně vyplnit následující formulář – nic víc. Pozor, klub nelze přihlásit bez toho, abyste vyplnili IČO.
 

Jaké plynou z členství výhody?

 
Předně získáte přístup do našeho B2B obchodu, z něhož můžete za zvýhodněné ceny nakupovat ceny pro svůj klub. Při splnění specifických úkolů navíc můžete jednou za čtvrtletí získat speciálně připravený balíček her zcela zdarma. Navíc Vám rádi zapůjčíme hry pro Vaše akce, poskytneme ceny pro turnaje v našich hrách a budeme sdílet Vaše akce, abyste mohli přilákat více návštěvníků.
 

Jak přihlásit akci a zažádat o zápůjčku her či ceny?

 
Nejjednodušší možnou cestou, stačí vyplnit formulář skrytý pod tlačítkem níže.
 

Jak získat čtvrtletní balíček?

 
Pro zisk balíčku her zdarma je třeba splnit alespoň 3 z následujících úkolů. Splnění úkolů doložíte fotografiemi, které po výzvě na konci čtvrtletí zašlete na e-mail herni.kluby@albi.cz. Splnění všech úkolů dokládejte prosím najednou v jediné zprávě, nikoli postupně. Splníte-li všechny úkoly na dané čtvrtletí, můžete si k balíčku vybrat jednu hru v maximální hodnotě 1000 Kč (v DMOC) zdarma. Upozorňujeme, že zdarma získané hry nejsou určeny k dalšímu prodeji. Porušení tohoto pravidla může vést k vyloučení z AKD.

Jaké jsou aktuální úkoly?

  • Uspořádejte turnaj ve hře Ominoes: Kostky bohů.
  • Uspořádejte turnaj ve hře Ostrov Skye.
  • Zašlete nám obrázek jedné hry, kterou byste doporučili k vydání (nesměla tedy ještě vyjít česky) spolu s krátkým představením této hry a zdůvodněním Vaší volby.
  • Vyfotografujte někoho, jak na Vaší akci hraje hru Empatia
  • Uspořádejte turnaj v některé z her od Albi, kterého se zúčastní alespoň 15 účastníků.

Seznam nadcházejících akcí:

  • Mezi 19. a 20. lednem se uskuteční Víkendovka s Ostrovem Skye v klubovně KDH Pajdulák v Opavě
  • Ve čtvrtek 25. ledna se můžete zúčastnit turnaje ve hře Ominoes: Kostky bohů, který se uskuteční v Kuřimi ve skautské klubovně
  • 10. února se v Deskoviště uskuteční turnaj ve vědomostní hře iKnow - začátek je naplánován na 13 hodin, startovné je 40 Kč a hraje se o zajímavé ceny
  • 23. února začne Zimní víkendové deskohraní ve Vysokém Mýtě, spojené mimo jiné s turnajem ve hře Ominoes
  • Ve stejný víkend se v Opavě koná Víkendovka s Catanem, která je součástí Catan Tour

Na spolupráci se těší Herní tým Albi ;-)

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI