Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albi klub deskovkářů - přihlaste se!

09.02.2019 Hry a zábava

Provozujete klub deskových her a chcete s námi rozvíjet povědomí o deskových hrách? Máte zájem o deskové hry za výhodné ceny nebo i zcela zdarma?

Je to jednoduché - přihlaste se do Albi klubu deskovkářů (AKD). Albi klub deskovkářů je program určený provozovatelům klubů deskových her či deskoherních kroužků. Za cíl si klade pomoci klubům oslovovat větší publikum a rozvíjet hraní deskových her v České republice.
 

Jaké jsou podmínky pro přihlášení?

 
Váš klub musí být otevřen pro veřejnost nebo alespoň početné skupiny návštěvníků. Je třeba také kompletně vyplnit následující formulář – nic víc. Pozor, klub nelze přihlásit bez toho, abyste vyplnili IČO.
 

Jaké plynou z členství výhody?

 
Předně získáte přístup do našeho B2B obchodu, z něhož můžete za zvýhodněné ceny nakupovat ceny pro svůj klub. Při splnění specifických úkolů navíc můžete jednou za čtvrtletí získat speciálně připravený balíček her zcela zdarma - například v uplynulém čtvrtletí to byly hry Pustina, Kanagawa a X bere!. Navíc vám rádi zapůjčíme hry pro vaše akce, poskytneme ceny pro turnaje v našich hrách a budeme sdílet vaše akce, abyste mohli přilákat více návštěvníků.
 

Jak přihlásit akci a zažádat o zápůjčku her či ceny?

 
Nejjednodušší možnou cestou, stačí vyplnit formulář skrytý pod tlačítkem níže.
 

Jak získat čtvrtletní balíček?

 
Pro zisk balíčku her zdarma je třeba splnit alespoň 3 z níže uvedených úkolů. Splnění úkolů doložíte fotografiemi, které po výzvě na konci čtvrtletí zašlete na e-mail herni.kluby@albi.cz. Splnění všech úkolů dokládejte prosím najednou v jediné zprávě, nikoli postupně. Splníte-li všechny úkoly na dané čtvrtletí, můžete si k balíčku vybrat jednu hru v maximální hodnotě 1000 Kč (v DMOC) zdarma. Upozorňujeme, že zdarma získané hry nejsou určeny k dalšímu prodeji. Porušení tohoto pravidla může vést k vyloučení z AKD.
 
 
Tři měsíce utekly jako voda a je tu opět konec čtvrtletí Albi Klubu Deskovkářů. 31. května skončí aktuální čtvrtletí - můžete se tedy začít ucházet o balíček, který se tentokrát skládá z nejnovější inkarnace klasiky - Catan: Říše Inků a dvou žhavých novinek - párty malovací hry Duplik a rodinné hry Railroad Ink.
 
Prosíme, abyste nám své reporty za aktuální čtvrtletí zaslali nejpozději do 21. června, a pokud jste splnili všech pět úkolů, připište prosím rovnou, jakou hru v hodnotě do 1000 Kč si přejete obdržet společně s balíčkem jako odměnu za aktivitu. Ti z vás, kteří již reporty poslali, je samozřejmě znovu posílat nemusí. 

A jaké jsou úkoly na další čtvrtletí?

 
Od 1. června začíná další období - úkoly na něj můžete nalézt níže. Termín pro splnění úkolů je 31. srpna. Tentokrát jsou následující: 
 
  • Vyfoťte, jak hrajete některou z našich her na cestách a fotografii nám pošlete spolu se závěrečným reportem.
  • Uspořádejte turnaj nebo veřejné hraní, kterého se zúčastní alespoň 10 lidí v jedné z následujících her: Anachrony, Lords of Hellas, This War of Mine, Scythe, Catan: Hra o trůny, Catan: Říše Inků, Robinson Crusoe.
  • Uspořádejte turnaj nebo veřejné hraní, kterého se zúčastní alespoň 10 lidí v jedné z následujících her: Karak, Ubongo 3D Junior, Cortex+, Ubongo 3D, Railroad Ink, Duplik.
  • Uspořádejte turnaj nebo veřejné hraní, kterého se zúčastní alespoň 10 lidí v jedné z následujících her: Veverčáci, Yogi, Gobbit, Sabotér, Sabotér Duel, Lepkouni.
  • Napište nám ve svém příštím reportu, co byste na fungování Albi Klubu Deskovkářů změnili, nebo vylepšili. Co můžeme udělat my, aby pro Vás byla účast jednodušší a prospěšnější a čím si naopak myslíte, že byste nad rámec současné situace dokázali přispět vy.
Termín pro splnění úkolů je 31. srpna.
 
Připomínáme, že již nelze upravovat tabulku pro rezervace turnajových sad. S rozšířením nabídky aktivit se totiž tato tabulka stala poněkud redundantní, a proto od jejího užívání, pro zvýšení pohodlí našeho i Vašeho, upouštíme. 
 
Nově postačí pouze, když svoji akci zaregistrujete přes formulář, který můžete nalézt na adrese: https://www.albi.cz/blog/hry-a-zabava/albi-klub-deskovkaru-prihlaste-se/ pod záložkou "Dejte nám vědět o své akci."
 
 

Seznam nadcházejících akcí

  • Místo pro vaši akci - stačí napsat!
 
 
S pozdravem za tým AKD,  David Rozsíval, Albi
 
 
 
 
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI