Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albi klub deskovkářů - přihlaste se!

09.02.2019 Hry a zábava

Provozujete klub deskových her a chcete s námi rozvíjet povědomí o deskových hrách? Máte zájem o deskové hry za výhodné ceny nebo i zcela zdarma?

Je to jednoduché - přihlaste se do Albi klubu deskovkářů (AKD). Albi klub deskovkářů je program určený provozovatelům klubů deskových her či deskoherních kroužků. Za cíl si klade pomoci klubům oslovovat větší publikum a rozvíjet hraní deskových her v České republice.
 

Jaké jsou podmínky pro přihlášení?

 
Váš klub musí být otevřen pro veřejnost nebo alespoň početné skupiny návštěvníků. Je třeba také kompletně vyplnit následující formulář – nic víc. Pozor, klub nelze přihlásit bez toho, abyste vyplnili IČO.
 

Jaké plynou z členství výhody?

 
Předně získáte přístup do našeho B2B obchodu, z něhož můžete za zvýhodněné ceny nakupovat ceny pro svůj klub. Při splnění specifických úkolů navíc můžete jednou za čtvrtletí získat speciálně připravený balíček her zcela zdarma - například v uplynulém čtvrtletí to byly hry Pustina, Kanagawa a X bere!. Navíc vám rádi zapůjčíme hry pro vaše akce, poskytneme ceny pro turnaje v našich hrách a budeme sdílet vaše akce, abyste mohli přilákat více návštěvníků.
 

Jak přihlásit akci a zažádat o zápůjčku her či ceny?

 
Nejjednodušší možnou cestou, stačí vyplnit formulář skrytý pod tlačítkem níže.
 

Jak získat čtvrtletní balíček?

 
Pro zisk balíčku her zdarma je třeba splnit alespoň 3 z níže uvedených úkolů. Splnění úkolů doložíte fotografiemi, které po výzvě na konci čtvrtletí zašlete na e-mail herni.kluby@albi.cz. Splnění všech úkolů dokládejte prosím najednou v jediné zprávě, nikoli postupně. Splníte-li všechny úkoly na dané čtvrtletí, můžete si k balíčku vybrat jednu hru v maximální hodnotě 1000 Kč (v DMOC) zdarma. Upozorňujeme, že zdarma získané hry nejsou určeny k dalšímu prodeji. Porušení tohoto pravidla může vést k vyloučení z AKD.
 
 
28. února skončí aktuální čtvrtletí - můžete se tedy začít ucházet o balíček, který se tentokrát skládá z náročné logické hry Ubongo 3D, párty kvízovky Tipni si! Česko a karetky Sabotér Duel. Prosíme, abyste nám své reporty za aktuální čtvrtletí zaslali nejpozději do 14. března, a pokud jste splnili všech pět úkolů, připište prosím rovnou, jakou hru v hodnotě do 1000 Kč si přejete obdržet společně s balíčkem jako odměnu za aktivitu.

A jaké jsou úkoly na další čtvrtletí?

 
Od 1. března začíná další období - úkoly na něj můžete nalézt níže:
 
  • Vyplňte formulář přihlášky k Veřejné databázi klubů AKD na adrese: https://goo.gl/forms/1J0GdLO4msRPbyLI2.
  • Uspořádejte turnaj nebo veřejné hraní, kterého se zúčastní alespoň 10 lidí v jedné z následujících her: Anachrony, Lords of Hellas, This War of Mine, Scythe, Catan: Hra o trůny, Catan: Říše Inků, Robinson Crusoe.
  • Uspořádejte turnaj nebo veřejné hraní, kterého se zúčastní alespoň 10 lidí v jedné z následujících her: Karak, Ominoes: Kostky Bohů, Drop it, Ubongo 3D Junior, Cortex (jakýkoli), Ubongo 3D.
  • Uspořádejte turnaj nebo veřejné hraní, kterého se zúčastní alespoň 10 lidí v jedné z následujících her: Veverčáci, Yogi, Gobbit, Sabotér, Sabotér Duel, Zpátky do lavic, Tipni si (jakékoli).
  • Přijeďte za námi 4. května na Albi Game Day v Praze nebo sledujte živý přenos z oznámení novinek na této akci a v měsíčním reportu nám pak napište, které tři nově oznámené novinky Vás nejvíce zaujaly.
Termín pro splnění úkolů je 31. května.
 
 

Seznam nadcházejících akcí

  • 3. března pořádá Centrum pro rodinu Prostějov turnaj ve hře Gobbit.
  • Deskoherní klub pořádá už tradiční Zimní Deskování v Brně. To se koná od 8. do 10. března v BLACK OIL - Gaming & Social Hub Brno a kromě volného hraní a turnajů bude jeho součástí třeba i workshop barvení figurek.
  • 9. března pořádá Klub společenských her Figurka turnaj ve hře Dominion, a to v OC Grand Pardubice. Začátek je naplánovaný na 14 hodin.
  • 16. března se koná Boardgame Open 2019, který organizuje Klub deskových her Herní liga. Hlásit se můžete zde: http://www.hlpce.cz/event/boardgame-open-2019/
  • 26. dubna pak startuje Jarní víkendové deskohraní pořádané Klubem deskových her Fénix ve Vysokém Mýtě: http://www.deskovehryfenix.cz/.
 
 
Na spolupráci se těší Herní tým Albi ;-)
 
 
 
 
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI