Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albi klub deskovkářů - přihlaste se!

20.11.2017 Hry a zábava

Provozujete klub deskových her a chcete s námi rozvíjet povědomí o deskových hrách? Máte zájem o deskové hry za výhodné ceny nebo i zcela zdarma?

Je to jednoduché - přihlaste se do Albi klubu deskovkářů (AKD). Albi klub deskovkářů je program určený provozovatelům klubů deskových her či deskoherních kroužků. Za cíl si klade pomoci klubům oslovovat větší publikum a rozvíjet hraní deskových her v České republice.
 

Jaké jsou podmínky pro přihlášení?

 
Váš klub musí být otevřen pro veřejnost nebo alespoň početné skupiny návštěvníků. Je třeba také kompletně vyplnit následující formulář – nic víc. Pozor, klub nelze přihlásit bez toho, abyste vyplnili IČO.
 

Jaké plynou z členství výhody?

 
Předně získáte přístup do našeho B2B obchodu, z něhož můžete za zvýhodněné ceny nakupovat ceny pro svůj klub. Při splnění specifických úkolů navíc můžete jednou za čtvrtletí získat speciálně připravený balíček her zcela zdarma - například v uplynulém čtvrtletí to byly hry Pustina, Kanagawa a X bere!. Navíc vám rádi zapůjčíme hry pro vaše akce, poskytneme ceny pro turnaje v našich hrách a budeme sdílet vaše akce, abyste mohli přilákat více návštěvníků.
 

Jak přihlásit akci a zažádat o zápůjčku her či ceny?

 
Nejjednodušší možnou cestou, stačí vyplnit formulář skrytý pod tlačítkem níže.
 

Jak získat čtvrtletní balíček?

 
Pro zisk balíčku her zdarma je třeba splnit alespoň 3 z následujících úkolů. Splnění úkolů doložíte fotografiemi, které po výzvě na konci čtvrtletí zašlete na e-mail herni.kluby@albi.cz. Splnění všech úkolů dokládejte prosím najednou v jediné zprávě, nikoli postupně. Splníte-li všechny úkoly na dané čtvrtletí, můžete si k balíčku vybrat jednu hru v maximální hodnotě 1000 Kč (v DMOC) zdarma. Upozorňujeme, že zdarma získané hry nejsou určeny k dalšímu prodeji. Porušení tohoto pravidla může vést k vyloučení z AKD.

Jaké jsou aktuální úkoly?

  • Uspořádat turnaj nebo veřejné hraní v jedné z následujících her: Ostrov Skye, Pustina, Catan: Hra o trůny.
  • Uspořádat turnaj v jedné z následujících her: Gobbit, Krysí válka, Zajíc a želva, Ominoes: Kostky Bohů.
  • Uspořádat turnaj v jedné z následujících her: Marco Polo, Lorenzo il Magnifico, Mombasa, Puerto Rico, Kanagawa.
  • Natočit video, ve kterém představíte nějakou naši hru během 1 minuty.
  • Napsat nám 1 hru z naší nabídky, kterou jsme dříve vydávali, a která Vám v našem portfoliu schází.
  • Termín pro odevzdání úkolů je tentokrát do 31. května.

Seznam nadcházejících akcí:

Na spolupráci se těší Herní tým Albi ;-)

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI