Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albi Game Day 2018 v dubnu v Praze

20.03.2018 Hry a zábava

Chcete se dozvědět, jaké herní pecky připravujeme, a rovnou si je vyzkoušet? Chcete se naučit nějakou naši hru? Nakoupit hry se zajímavou slevou?

 
Chcete Pokřtít očekávanou strategickou hru Lords of Hellas? Zkusit vyhrát nějaké zajímavé ceny? Ochutnat občerstvení z vyhlášeného Antonínova pekařství? Skvěle se pobavit?
 
To všechno a ještě mnohem víc Vás čeká na Albi Game Day, který se uskuteční 21. dubna v prostorách Ústřední knihovny na Mariánském náměstí v Praze.
 
Středobodem ALBI GAME DAY bude stejně jako loni oznámení novinek a představení připravovaných her, mezi kterými bude i minimálně pětice dosud neoznámených titulů. 
 
 
A jeden z hlavních bodů programu? Zahájení prodeje LORDS OF HELLAS. Držíme si teď palce, aby se stihnul termín výroby, ale pokud se to podaří, nabídneme hru v premiéře s exkluzivní 20% slevou! To znamená, že zájemci místo doporučených 2199 Kč za hru dají jen 1759 Kč! No není to dobrý důvod, se za námi přijít podívat?
 
 
Akce samozřejmě není určená pouze hráčům, i pro rodiny s dětmi budeme mít pár žhavých novinek na vyzkoušení - třeba jednoduchou a svižnou deskovku inspirovanou tetrisem - DROP IT! ;)
 
 
Na Albi Game Day si budete moci pořídit nejenom LORDS OF HELLAS, ale i některé z loňských pecek. Jak se Vám líbí třeba PUSTINA za 1039 Kč, LORENZO IL MAGNIFICO za 799 Kč nebo OSTROV SKYE za 559 Kč?
 
Vstup je samozřejmě zdarma. Zastavte se s celou rodinou, v sobotu 21. dubna se na váš těšíme už od 10:00 hodin!
 
Další podrobnosti budeme postupně odhalovat na našem Facebooku, tak sledujte stránku události, ať Vám nic neunikne!
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI