Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Vybavte se na hory! 2 + 1 hra zdarma!

28.01.2019 Albi prodejny

Vyberte si tři různé hry s logem ALBI, a tu nejlevnější máte na prodejnách Albi zdarma! Perfektní plán na zimní večery na horách zajištěn.

 
Vybavte se na jarní prázdniny hrami od Albi, nezaskočí vás ani to nejhorší počasí. Pokud pořídíte dětem tři různé hry od Albi, nejlevnější z nich si odnesete z Albi prodejen zdarma! Ušetřit tak můžete až 33 % z ceny.
 
Skvělá akce trvá od 28. ledna až do 17. března a týká se všech her s logem Albi - vybrat si u nás můžete z hlavolamů, kreativních a experimentálních sad, her V kostce!, ale třeba i z populární edice Kouzelné čtení nebo Kvído. 
 
Pokud využijete akci 2+1, nelze ji kombinovat s jinou slevou, ani nelze využít výhod Albi klubu (tj. zapsání bodů na klubovou kartu). Akce platí do vyprodání zásob.
 

Kvído

 
 
Chytré hry chobotničky Kvído, které v sobě ukrývají kvízy, vědění, inspiraci, dovednosti a objevování pro děti už od 3 let. Doporučujeme populární vějíře, pracovní sešity nebo chytrá pexesa.
 

Kouzelné čtení

Akce 2+1 se vztahuje i na produkty z ediční řady Kouzelné čtení - vyberte si tři různé (třeba tužku, knihu a puzzle), nejlevnější dostanete zdarma! V rámci akce je možné zakoupit si tři různé knihy, jednu dostanete zdarma nebo zakoupit tři různé sady s Kouzelným čtením - jednu dostanete také zdarma.
 

Crayola

Ačkoliv na výtvarných pomůckách Crayola logo Albi nenajdete, můžete využít akci 2+1 zdarma i na celou kolekci těchto kvalitních výtvarných pomůcek pro děti již od jednoho roku!
 
Tak hurá do prodejen, už se na vás těšíme ;-). 
 
 
 
 
 
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI