Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Letní výhodné nákupy u Albi s O2

30.05.2019 Albi prodejny

Cestovní hru do batohu na dovolenou nebo masážní polštářek pro skvělou relaxaci na pláži? Vybavte se na léto o 15% levněji, stačí si o slevu napsat.

 
Letní dovolená začíná u Albi - máme pro vás spoustu cestovních her, které zabaví děti i dospělé, masážní a relaxační polštářky do auta, letadla i na pláž, obří nafukovací kruhy i plážové deky. Najdete u nás ale také nespočet milých dárků pro vaše blízké. A to nejdůležitější - během tohoto léta vše s logem Albi nakoupíte se slevou 15 %, stačí být zákazníkem O2
 
Nabídka O2 extra výhod v prodejnách a na e-shopu Albi platí celé léto, začínáme v pátek 31. května a poslední nákup s výhodnou slevou můžete udělat až ve středu 31. července. 
 

JAK ČERPAT VÝHODU?

Navštivte stránky O2 Extra výhod. Najděte si výhodu Albi a klikněte na tlačítko Kód pro prodejnu nebo Kód pro e-shop. Zadejte své O2 mobilní číslo nebo číslo přípojky a kód z faktury. Obdržíte slevový kód. Kód předložte na pokladně v prodejnách Albi nebo jej zadejte v košíku na e-shopu Albi a sleva je vaše. 
 
Slevový kupón obdržíte i prostřednictvím SMS zprávy. Stačí z vašeho telefonu napsat textovku ALBI na telefonní číslo 999 009.
 

SLEVA DÍKY APLIKACI

Slevy můžete mít i díky mobilní aplikaci O2 extra výhody - budete mít výhodné nákupy pěkně pohromadě. Jak na to?
 
  • Stáhněte si aplikaci pro svůj iPhone nebo telefon s Androidem
  • V aplikaci si ze seznamu vyberte výhodu, kterou chcete čerpat, a klikněte na tlačítko Získat výhodu.
  • Pro čerpání první výhody zadejte své telefonní číslo nebo číslo přípojky.
  • Po kliknutím na tlačítko Pokračovat najdete získanou výhodu v sekci Moje.

PRAVIDLA ČERPÁNÍ

Slevu lze čerpat neomezeně. Sleva 15 % platí na veškeré zboží s logem Albi. Sleva platí pouze na nezlevněné zboží a nelze ji kombinovat navzájem s jinou akční nabídkou či slevou.
 
Pozor - v prodejnách se po uplatnění nenačtou body na vaši klubovou kartu!
 

PLATNOST KÓDU

Každý slevový kód má platnost 7 kalendářních dní, nejpozději jej však lze uplatnit 31. července 2019. 
 
Hurá do prodejen Albi nebo když je nemáte blízko Hurá na e-shop Albi
 
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI