Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Ke dvěma hrám od Albi třetí zdarma!

02.02.2018 Albi prodejny

Vyberte si 3 různé hry s logem ALBI, a tu nejlevnější máte u nás ZDARMA! Ušetřit můžete až 33 % z ceny.

 
Vybavte se na jarní prázdniny hrami od Albi, nezaskočí vás ani to nejhorší počasí. Pokud pořídíte dětem tři různé hry od Albi, nejlevnější z nich si odnesete z Albi prodejen zdarma! Ušetřit tak můžete až 33 % z ceny.
 
Skvělá akce trvá od 2. února až do 18. března a týká se všech her s logem Albi - vybrat si u nás můžete z hlavolamů, kreativních a experimentálních sad, her V kostce!, ale třeba i z populární edice Kouzelné čtení nebo Kvído. 
 
Pokud využijete akci 2+1, nelze ji kombinovat s jinou slevou, ani nelze využít výhod Albi klubu (tj. zapsání bodů na klubovou kartu). Akce platí do vyprodání zásob.
 

Kvído

 
 
Chytré hry chobotničky Kvído, které v sobě ukrývají kvízy, vědění, inspiraci, dovednosti a objevování pro děti už od 3 let. Doporučujeme populární vějíře, pracovní sešity nebo chytrá pexesa.
 

Kouzelné čtení

Akce 2+1 se vztahuje i na produkty z ediční řady Kouzelné čtení - vyberte si tři různé (třeba tužku, knihu a puzzle), nejlevnější dostanete zdarma! Pozor, nelze si pořídit dvě sady s tužkami a třetí dostat zdarma!
 

Crayola

Ačkoliv na výtvarných pomůckách Crayola logo Albi nenajdete, výjimečně můžete využít akci 2+1 zdarma i na celou kolekci těchto kvalitních výtvarných pomůcek pro děti již od jednoho roku!
 
Tak hurá do prodejen, už se na vás těšíme ;-). 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI