Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Heliové balónky pro každou párty

20.08.2019 Albi prodejny

Chystáte oslavu narozenin nebo párty pro přátele? A chcete ji ozdobit něčím originálním? S heliovým balónky nešlápnete vedle.

 
Pomůžeme vám, aby vaše oslava dostala šmrnc! Ve vybraných Albi prodejnách teď najdete široký výběr párty balónků, která vám v rámci speciálního balíčku rádi naplníme heliem! 
 
Balónkové balíčky obsahují latexové nebo fóliové balónky různých tvarů (včetně balónků s nápisy, s písmeny nebo čísly) a samozřejmě i těžítka a stužky, aby k dokonalému efektu nic nechybělo. Barvy jednotlivých doplňků si můžete sladit s vybraným balónkem přímo na prodejně. My vám mezitím naplníme vybraný balónek heliem. Ceny balíčků začínají na 29 korunách, ty největší potom stojí 169 korun ;-). 
 
Balónkové balíčky v současnosti nabízí tyto Albi prodejny:
 
  • Praha OC Chodov
  • Praha Fénix Vysočany
  • Ostrava Nova Karolina
  • České Budějovice IGY centrum

Co byste měli vědět?

 
Dobu létání naplněného balónku heliem ovlivňují vnější vlivy jako je třeba střídání teplot a také materiál balónku. Latexový balónek létá cca 8 hodin, fóliový může létat i 7 dní. Při chladném vzduchu se helium stlačuje a při vysoké teplotě zase rozpíná. Balónek naplněný heliem se tak na chladném vzduchu vyfoukne, ale znova nafoukne při kontaktu s teplým vzduchem. 
 
Vdechování helia může způsobit vážné zdravotní problémy. Ve vysokých koncentracích může způsobit dušení.
 
Upozornění! V Albi prodejnách neplníme balóny zakoupené mimo naše prodejny, ani neprovádíme znovu naplnění balónů. 
 
Teď už víte, jak zacházet s balónky, takže hurá na párty!
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI