Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

ECO Chic

Novinka Sortiment prodejen

Praktické eko tašky a batohy

Velké i malé tašky přes rameno, skládací batohy, nákupní tašky, peněženky na mince a taštičky na makeup od londýnské firmy ECO Chic. V čem jsou tašky a batohy ECO Chic jiné? ECO Chic dělá jednoduché a odolné doplňky, které slouží vám i naší planetě. Všechny batohy i tašky jsou vyrobeny z pevného rip-stop nylonu v různých barevných designech, jsou lehoučké a skladné, nepromokavé a vydrží spoustu let.
 
Nákupní tašky do kabelky z voděodolného rip-stop nylonu unesou bez problému i 15 kg, složené se vlezou do dlaně. Lehké rozkládací tašky jsou ideální na cestování. Složené váží pouze 400 gramů, pokud je rozložíte, získáte třiceti litrový prostor na všechno, co potřebujete vzít sebou. Rozkládací batohy Eco Chic sbalíte do malého váčku, ale v případě potřeby z nich uděláte prostorný batoh, který udrží vaše věci v suchu. 
 
Všechny doplňky nabízíme v nepřeberném množství designů - zastavte se na kterékoliv prodejně ALBI a vyberte si (fotografie jsou pouze ilustrační, na prodejnách mohou být produkty v jiných barvách a s jinými potisky).
 

Seznam prodejen

Máte dotaz? Napište nám