Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Akvárium

Experimentální sady Již není v prodeji

Od 7 let 60+ min 1+ hráčů

Hraj si a poznávej

Experimentální sada pro milovníky podvodního světa a akvaristiky. Do akvária je třeba zakoupit zlatou rybku, nejlépe druh Bojovnice pestrá, známá jako betta ryba, které se v akváriu bude dařit i bez vzduchování a přitápění. Pozorovat tuto krásnou rybku můžete přiloženým periskopem.

Čas krmení a nutnost výměny vody za vás bude hlídat jednoduché zařízení na poklopu akvária. Součástí sady jsou další užitečné pomůcky pro malého chovatele a návod plný zajímavých informací o chovu těchto rybek.

UPOZORNĚNÍ

Způsob, jak chovat rybičky a pečovat o ně v této nádrži, byl vědecky testován Katedrou věd o živé přírodě a životním prostředí (DiSVA) Polytechnické univerzity kraje Marche v Itálii. Akvárium je vhodné pro chov některých druhů zlatých rybek a pro ryby bojovnice Betta.
 
Tento výrobek byl schválen Katedrou pro živou přírodu a životní prostředí (DiSVA) Polytechnické univerzity kraje Marche. Vědecká studie provedená touto katedrou prokázala, že veškeré činnosti nabízené touto soupravou a související s pozorováním a péčí o rybičky, jsou plně v souladu s fyziologickými potřebami chovaného vodního druhu. Výsledky této studie jsou k dispozici na internetových stránkách www.clementoni.it.
 
POZOR: některé místní předpisy stanovují přísnější limity pro objemy nádrží určených pro chov vodních druhů. Prosím požádejte o přesné informace prodejnu, ve které budete rybičku kupovat. Podle druhu zakoupené rybky ji doporučujeme v případě potřeby přestěhovat do akvária o vhodných rozměrech.
 

Máte dotaz? Napište nám