Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Svatební kolekce 2016

Novinka K svatbě

Pro ženicha i nevěstu

Vtipné i tradiční svatební dárky, které budou novomanželům připomínat jejich slavnostní den.
 
Svatební kolekce od ALBI pro rok 2016 obsahuje spoustu nových dárků v barevně sladěném pastelovém designu s ženichem a nevěstou. Kombinujte libovolně k sobě svatební víno, skleničky pro ženicha a nevěstu, sady hrnečků, trezor na peníze, novomanželský zvonek nebo novomanželské prkénko.
 
Kromě designově sladěných novinek ale najdete v kolekci i oblíbené dárky z předchozích let. Roztomilé novomanželské polštáře, pokladničky pro novomanžele, bílé krajkové podvazky, romantická fotoalba nebo populární svatební placatku s desaterem pro úspěšné manželství.
 
Součástí kolekce jsou i drobnosti pro svatební den jako je svatební kniha, bryndák pro nevěstu a ženicha, svatební jmenovky na stůl nebo krajkový polštářek na prstýnky. A samozřejmě svatební přáníčka v různých designech - s oblíbenými kapsami na peníze, voňavá přání nebo přáníčka, co novomanželům zahrají písničku...
 
Celou svatební kolekci najdete na našich dárkových prodejnách, část z kolekce si lze objednat i na našem e-shopu. 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám